top of page

İptal, İade ve Değişim Koşulları

Değişim:

Değişim işlemi için göndereceğiniz ürünlerin aşağıdaki koşullara uygun olması gerekmektedir:

 • Kullanılmamış, kirlenmemiş ve tadilat görmemiş olmalıdır.

 • Ürünün aksesuarları, hediyeleri ve kolisi zarar görmemiş halde olmalıdır.

 • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 5 gün içinde kargoya verilmelidir.

Defolu ürünler hariç, kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmamaktadır. %70'e varan indirim ve tek fiyat kategorilerinde iade ve değişim yapılmamaktadır. Sepette kampanya ile alınan ürünlerde değişim yapılabilmektedir.

İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse, müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişim veya iade yapılacaktır. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verildiğinde, size e-posta yoluyla bilgi verilecektir.

Önemli Not:

 • Değişim için gönderdiğiniz ürünler, 5 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, kolisi hasar görmüş, faturası, aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak size geri gönderilecektir.

 • Anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile değişim yapmak isterseniz, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyecek ve size geri dönecektir.

 • Eksik ve hasarlı ürünlerde 48 saat içinde firmamıza bilgi verilmesi gerekmektedir. Aksi durumda talebiniz karşılanmayacaktır.

 • Değişim tek seferlidir. İlk değişimden sonra tekrar değişim yapılamaz, sadece iade işlemi gerçekleştirilecektir.

İade Adresi: Atatürk Mahallesi 62. Cad. 61. Sokak No: 12/12 Merkez, Tunceli
Tel: 0538 762 11 23
E-posta: cappadoocean@gmail.com

İade:

İade işlemi için göndereceğiniz ürünlerde aşağıdaki koşullara dikkat edilmelidir:

 • Tarafımızdan kaynaklı imalat, defo vb. hatalar varsa kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olmalıdır.

 • Ürünün aksesuarları, hediyeleri ve kolisi zarar görmemiş halde olmalıdır.

 • Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 5 gün içinde kargoya verilmelidir.

İade edeceğiniz ürünün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır. Eğer ürünün farklı bir bedeni talep ediliyor ve o beden stoklarda mevcut değilse, ücret iadesi gerçekleştirilecektir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayları 0538 762 11 23 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

İade işlemi için gerekli belgeler ve koşullar:

 • Faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte gönderilmelidir.

 • Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştıktan sonra, iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek iade edilecektir.

 • Kredi kartı ile alınan siparişlerde ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışveriş taksitli yapılmışsa, bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtacaktır.

 • Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin iadesinde, normal iade prosedürleri geçerlidir. Ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, kapıda ödeme hizmet bedeli ve kargo ücreti iade edilmez.

İade ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinden kargo ücreti düşülerek geri iade yapılacaktır. %70'e varan indirim ve tek fiyat kategorilerinde iade ve değişim yapılmamaktadır. Sepette indirim kampanyası ile alınan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilir, ancak kampanyalı ürün gönderilmediği takdirde, iade edilen üründen indirimli ürünün kesintisi yapılarak kalan tutar iade edilir.

İade Adresi: Atatürk Mahallesi 62. Cad. 61. Sokak No: 12/12 Merkez, Tunceli
Tel: 0538 762 11 23
E-posta: cappadoocean@gmail.com

bottom of page